علاقه مندی (0)
0
با ما تماس بگیرید
۶۶۴۱۴۰۴۰ (۰۲۱)

قوانین و مقررات رایابوک

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ثبت سفارش در کتاب رایا

1-      تمامی کتب ارائه شده توسط رایا پس از انجام مراتب  سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.
2-      کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و رایا کتاب دست دوم توزیع نمی کند.

3-      همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

نکته 1: در صورت افزایش قیمت کتاب ها از سمت ناشر خریدار موظف است مبلغ افزایش قیمت را واریز کند.

نکته 2: رایا قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.
4-      تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب رایا مشاوره نمایید.
5-      خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و...) بر عهده تولید کننده محصول است و رایا هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
6-      مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن رایا می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
7-      رایا قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد. به دلیل تهیه کردن تمامی کتاب ها طبق نیاز مشتری تحت هیچ شرایطی کنسلی هیچ کدام از اقلام فاکتور امکان پذیر نیست.
نکته 1: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای رایا، جریمه فوق الذکر مشمول سفارش نمی شود، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد و مشتری می تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.
نکته 2: اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای رایا غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد،رایا کتابهای تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد.
8-      اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر رایا می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
9-      کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.
10-استرداد وجه هایی که به دلایل : "موجود نبودن کتاب های ثبت سفارش شده و یا سفارش های لغو شده "در آخر هرماه صورت خواهد گرفت .

11- ارسال های تهران:

ارسال کتاب قالبا فردای روز ثبت سفارش انجام می‌پذیرد. با این حال در ایام مختلف سال ممکن است تا 2 روز کاری به طول انجامد. کاربران عزیز می‌توانند از طریق تلفن و ایمیل و پشتیبانی آنلاین سایت پیگیری سفارش خود را انجام دهند.

تحویل اکسپرس: این خدمت جدید صرفا برای عزیزان ساکن در مناطق 22 گانه تهران است و تحویل کتاب در همان روز ثبت سفارش بین ساعت ۱۷ تا ۲۲ شب انجام می‌شود.

نکته: تحویل اکسپرس در همان روز برای سفارشاتی است که تا ساعت ۱۱ ظهر ثبت می‌گردد و بدیهی است که سفارشات پس از ۱۱ ظهر فردای آن روز بین ساعت ۹ تا ۱۵ ارسال میگردد.

در نظر داشته باشید ساعت کاری موسسه کتاب رایا ۹ صبح الی ۱۸ می باشد و سفارشاتی که بعد از این بازه زمانی ثبت می گردد پیگیری آن به روز کاری بعد موکول می گردد.