علاقه مندی (0)
0
با ما تماس بگیرید
۶۶۴۱۴۰۴۰ (۰۲۱)

کتاب رضایت مندی در کسب و کار

وضعیت کتاب : قابل تهیه
قیمت برای شما: 500,000 ریال

توضیحات کتاب

کتاب رضایت‌مندی در کسب و کار مى‌تواند آغازگر يك تغيير بزرگ باشد.


این کتاب ترجمه‌ای ازDELIVERING Happiness  نوشته کارآفرین بزرگ و صاحب فروش آنلاین آمریکا، تونی شی می‌باشد.

این کتاب در سال 2010 میلادی در آمریکا به چاپ رسید و طبق آمار روزنامه‌های نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال پر‌فروش‌ترین کتاب سال شد. ترجمه روان و زیبای آن توسط فاطمه علی بابایی صورت گرفته و انتشارات فرهنگ و تمدن آن را در سال 1395 منتشر نموده است.
در مقدمه نویسنده آورده است: من بیشتر عمرم یک کار‌آفرین بوده‌ام.

چون فکر می‌کنم همواره از خلاق بودن و تجربه کردن لذت برده و درس‌هایی را که در طول زندگی شخصی و ماجراجویی‌های جدید آموختم، همیشه به کار گرفتم. در سال 1996 ال ایکس را پایه‌گذاری کردم که در سال 1998 به قیمت 265 میلیون دلار به مایکروسافت فروخته شد.

در سال 1999 با زاپوز به عنوان مشاور و سرمایه‌گذار شروع به همکاری کردم و در نهایت مدیر‌عامل آن شدم. ما شرکت را از فروش هیچ در سال 1990 به بیشتر از یک میلیارد دلار فروش سالیانه رساندیم. در سال 2009 زاپوز در معامله‌ای به ارزش 1.2 میلیارد دلار به آمازون واگذار شد.
همچنین مترجم بیان می‌دارد: آنچه مرا مجذوب این کتاب کرد موضوع تجارت آنلاینی آن نبود؛ چون در این خصوص کتاب‌های ارزشمند بسیاری نگاشته و یا ترجمه شده است؛ بلکه هم‌نشینی مضامینی چون تجارت و رضایت‌مندی‌، کسب‌و‌کار و خوشنودی در کنار هم بودند. نویسنده کتاب‌، کار‌آفرینی بوده که شرح حال تجارت خود را می‌نگارد و به زبان ساده موفقیت در کسب‌و‌کار را در کنار رضایت‌مندی و خوشنودی معنی می‌کند و دستور‌العمل اجرایی آن را با خوانندگان کتابش به اشتراک می‌گذارد‌.


مارشال گلد اسمیت نیز در وصف کتاب می‌گوید: این کتاب می‌تواند آغازگر یک دگرگونی باشد. تونی شی به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید به طور خارق‌العاده‌ای خوشنودی و همچنین موفقیت خود را از طریق ارتقاء رضایت‌مندی اطرافیانتان افزایش دهید‌.
جاناتان هیت نیز بیان می‌دارد: این کتاب نمایانگر ارزش‌های بنیادی شرکت زاپوز است: صادق و صریح، مشوق و متواضع، مفرح و کمی عجیب.

حتی اگر شما به مباحثی مثل تجارت و تکنولوژی و یا کفش علاقه‌مند نباشید جذب این قصه می‌شوید که چگونه تلاش، تنبلی، نبوغ و شکست همه در کنار هم می‌تواند زندگی خارق‌العاده‌ای را به ارمغان بیاورد. شما از این طریق خیلی چیزها در رابطه با رضایت‌مندی یاد خواهید گرفت.


مطالعه این کتاب که در قالب داستان و خاطرات نویسنده بیان کننده موفقیت‌ها، شکست‌ها، فرصت‌ها و تهدیدهای کسب و کارهایش است و پیشنهادها و راهکارهای کاربردی برای موفقیت و رضایت‌مندی درونی و بیرونی ارائه می‌نماید؛ برای کارآفرینان، فعالین حوزه تجارت و کسب و کار و مدیران سازمان‌ها توصیه می‌شود.

ده دليل مهم برای مطالعه این کتاب: 

1. مايليد مسيرى را بياموزيد كه در شرکت زاپوز براى رسيدن به بيش از يك ميليارد دلار فروش نا‌خالص در كمتر از ده سال طى شده است. 2. مايليد از اشتباهاتى كه در این کتاب به آن‌ها اشاره شده درس بگيريد. به اين ترتيب در كسب و كارتان از انجام بعضى از آن‌ها مى‌توانيد جلوگيرى كنيد.

3. مايليد توازن صحيح سود، اشتياق و هدف را در تجارت و زندگى بسنجيد.

4. مايليد کسب و کار و برند با دوام و بلند‌مدتی را پايه‌گذارى نماييد.

5. مايليد تجربه مشترى‌مداری بهترى کسب كنيد.

6. مايليد در كار و زندگى الهام‌بخشى و رضايت‌مندى را پيدا كنيد.

7. مایلید با روابط غیر رسمی و معاشرت خارج از ضوابط کاری به توسعه شغل و ایجاد افق‌های تازه در کسب و کار خود بپردازید.

8. مايليد فرهنگ سازمانی قوي‌ترى ایجاد نمایید كه كاركنان و همكاران شما را راضى‌تر كرده و باعث شود آن‌ها بيشتر احساس تعهد نمایند كه منجر به سود‌دهى بيشتر شود.

9. مایلید اصول اخلاقی را در سازمانتان نهادینه و ارزش‌های بنیادین را عملیاتی کنید.

  10. مايليد تجربیات یکی از کارآفرینان موفق را در قالب داستانی جذاب مطالعه نمایید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

مشخصات کتاب

  • 330 g
  • فرهنگ و تمدن
  • تونی شی
  • فاطمه علی بابایی
  • رقعی
  • 9789651165368
  • 264

لیست نظرات

تا کنون نظری ارسال نشده است.

شما هم می توانید درباره این کالا نظر بدهید

امتیاز:

کتاب های مرتبط

محصولی یافت نشد