تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


حرف هایی برای امروزی ها

کد محصول : 10973
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 170 g

بهار سبز

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

محمد رضا سرگلزایی

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

رقعی

9786005384345

124

خرید
+
قیمت محصول 50,000 ریال
قیمت نهایی

این کتاب در ۱۰ فصل تهیه و تنظیم شده است که شامل پیام کلمات، اخلاق شهری، اخلاق روستایی، فاصله مقدس، ضرب‌المثل‌ها، عملیاتی سازی تصمیم‌گیری، همکوشی با دیگران و … است.
نخستین فصل این کتاب با جمله‌ای از «جورج الیوت» آغاز شده است: «قدرت، نسبی است. با دیوارهای بلند، نمی‌توان راه را بر طاعون بست یا با سخنان زیرکانه ماهی را به دام انداخت.»
نویسنده در این بخش به سخنانی از ژاک لاکان، روانکاو و فیلسوف فرانسوی استناد می‌کند که به خاطر ایده بازگشت به فروید و رساله‌ای که در آن ناخودآگاه را به صورت یک زبان ساختاربندی کرد. در این بخش می‌خوانیم که لاکان معتقد بود آدمی تا پیش از اختراع زبان، تصویر و تصوری از جهان واقعی داشت که این جهان تصویرها و تصورات جهان فانتزی نام دارد که پس از خلق زبان، انسان وارد حیطه جدیدی شد که جهان نمادین نام گرفت.
دومین فصل این کتاب با عنوان «هملت، باکستر، هاویشام» نیز با سخنی از «ادوارد دوبنو» آغاز شده است، در این مبحث می‌خوانیم که زندگی عاقلانه شامل سه بخش است، طراحی، عمل و ارزیابی که به حلقه دمینگ معروف است و شبیه قوای سه‌گانه یک کشور عمل می‌کند، به گونه‌‌ای که طراحی شبیه کار قوه مقننه است، مرحله عمل کردن به کار قوه مجریه شباهت داشته و مرحله ارزیابی نیز شبیه‌ترین عملکرد را به کار قوه قضاییه بر عهده دارد. سپس در ادامه الگوهای هملت،‌ باکستر و هاویشام برای معرفی بیشتر ارایه شده است.

* خرید انواع کتاب های موجود درفروشگاه آنلاین کتاب رایا *

کتاب حرف هایی برای امروزی ها تالیف محمد رضا سرگلزایی منتشر شده توسط انتشارات بهار سبز در سایت رایا موجود می باشد.

شما می توانید کتاب را به صورت آنلاین در سایت سفارش دهید یا با شماره ی 66414040 تماس بگیرید.

10973


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید