تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


سکوت

کد محصول : 9707
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 480 g

البرز

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

سوزان کین

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

درسا عظیمی

وزیری

9789644428982

384

خرید
+
قیمت محصول 220,000 ریال
قیمت نهایی

کتاب سکوت در سال ۲۰۱۲ در آمریکا به چاپ رسید .

در همان سال بهترین کتاب سال نیویورک تایمز/ واشینگتن پست/ لوس آنجلس تایمز/هفته نامه ناشران آمریکا شناخته شد.

همچنین موسسه آمازون آن را در لیست سه کتاب برتر سال ۲۰۱۲ قرار داد، همچنین بسیاری از هفته نامه ها و برنامه های تلویزیونی انگلیسی زبان این کتاب را در لیست ۱۰ کتاب برتر سال ۲۰۱۲ اعلام کرده اند.

سوزان کین تاکید دارد که درونگرایی و برونگرایی دو الگوی مختلف رفتاری و شخصیتی هستند که به یک اندازه ارزشمند محسوب می‌شوند و می‌توانند در دنیای ما اثربخش و تاثیرگذار باشند.

این در حالی است که در حال حاضر تفکری بر دنیا حاکم است که لااقل در حوزه موفقیت‌های شغلی، اصرار دارد که برونگرایی – به صورت مطلق و مستقل از شرایط – صفتی برتر و مناسب‌تر برای عموم موقعیت‌های شغلی محسوب می‌گردد.

در اینجا برخی از مهم‌ترین سرفصل‌هایی که سوزان کین در کتاب خود مورد بحث و بررسی قرار داده است را با هم مرور می‌کنیم. سرفصل‌هایی که از آنها معمولاً تحت عنوان مانیفست دورنگراها نام برده می‌شود:

* فراموش نکنیم که انسانهایی که معمولاً ساکت هستند و در خودشان فرو می‌روند به یک صفت خوب هم شناخته می‌شوند: اهل تفکر بودن.

* ما در فرهنگمان برای آنها که ریسک میکنند توجه و احترام خاصی قائلیم. وقت آن است که برای آنها که توجه میکنند هم احترام بیشتری قائل باشیم.

* تنهایی می‌توان کاتالیزوری برای نوآوری باشد.

* بی دلیل نیست که پیامک زدن تا این حد رایج شده است. در دنیایی که بیش از حد برونگرا شده هر کس به دنبال روشی برای ارتباط غیرهمزمان غیر چهره به چهره می‌گردد.

* اگر ما کلاس‌ها را به صورت گروهی برگزار می‌کنیم به دلیل کیفیت آموزشی بالاتر نیست. بلکه به دلیل کاهش هزینه هاست. ما سر کار هستیم و روش دیگری برای آموزش فرزندانمان نداریم. اگر فرزندمان بخواهد یک به یک با دیگران دوست بشود و رابطه‌هایش را بسازد و این کار را به صورت جمعی انجام ندهد، این یک مشکل رفتاری نیست. او صرفاً با مدلی که ما ساخته‌ایم تطبیق ندارد.

* نسل بعدی کودکان ساکت و خاموش حق دارند و باید توانایی‌ها و نقاط قوت خود را بشناسند.

 

 

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید