تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


هاروارد چه چیزی را یاد نمی دهد

کد محصول : 12207
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 640 g

رسا

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

مارک ،اچ . مک کورمک

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

محمود طلوع

رقعی

9789643175443

554

خرید
+
قیمت محصول 320,000 ریال
قیمت نهایی

در سالهای اخیر در سطح مباحث معطوف به مدیریت شرکتها به کرات واژه "مسیر تعالی" بکار گرفته شده که بر ارتفای کیفی و مستمر شرکتها تاکید دارد.

 در واقع ماندگاری، رشد، توسعه و ثبات شرکتها ناشی از بهیود مستمر مجموعه فرایندهایی است که آنها را در صنعت خود و نسبت به رقبا متمایز می نماید.

تمامی ارکان ( سهامدارن، مدیران و پرسنل ) شرکتهایی که این میل بهتر شدن را در خود می پرورانند پا را در مسیر تعالی نهاده اند.

ثبات ، تامین نیروی انسانی شایسته، بکارگیری ابزارهای مدیریتی و انتخاب درست استراتژیها حداقل نیازهایی است که باید برآورده شود.

دامنه موضوعاتی که حول بهبود مسمتر سازمانها و کسب و کارها قابل طرح است بسیار متنوع و گسترده می باشد. مباحثی چون اقتصاد کلان، فضای کسب و کار، مشتری مداری، فرایندهای داخلی، منابع انسانی و ... از منظر بنگاه و حتی ارتقای شخصیت وجودی، مدیریت بر خود و ... از منظر افراد در این دامنه قابل طرح است.

 

مسیر تعالی مفهومی فراگیر است که در خود بسیاری از مقولات اقتصادی، مدیریتی و روانشناختی را جای می دهد.

مسیر تعالی یادآور آنست که زندگی سفر قهرمانی است، قهرمانان این سفر انسانهای با ظرفیتی هستند که تمامی ابعاد وجودیشان رشد یافته است. معنویت، اخلاق، ظرفیت روح، اعتماد به نفس، سلامت جسمی، تدبیر مدیریتی ویژگی قهرمانان این عرصه است.

 مسیر تعالی بی انتهاست از نقطه ای آغاز می گردد و پایانی بر آن متصور نیست.

 

 

 

12207

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید