تلفن پشتیبانی :
(۰۲۱)۶۶۴۱۴۰۴۰
0


رفتار مصرف کننده

کد محصول : 3176
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 1720 g

بازاریابی

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

مایکل آر.سولومون

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

کامبیز حیدر زاده

رحلی

9786006982052

768

خرید
+
قیمت محصول 1,200,000 ریال
قیمت نهایی

نخستین چاپ کتاب «رفتار مصرف‌کننده (خریدن، داشتن و بودن)» عنوان اثری از مایکل آر. سولومون است. ترجمه این اثر پنج بخشی که از سوی انتشارات بازاریابی منتشر شده بر عهده دکتر کامبیز حیدرزاده، دانشیار و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بوده است.

نخستین بخش کتاب با عنوان «مصرف‌کننده در بازار» با فصل قلمرو مصرف‌کننده به موضوعاتی مانند رفتار مصرف‌کننده چیست، اخلاق بازاریابی و سیاست عمومی، جنبه پنهان رفتار مصرف‌کننده و تأثیر بازاریابی بر مصرف‌کننده پرداخته است.

نویسنده در نخستین بخش کتاب با اشاره به گستردگی مقوله رفتار مصرف‌کننده نوشته است: رفتار مصرف‌‌کننده به معنای مطالعه فرآیند‌‌های مربوط به انتخاب، خرید، استفاده یا دور‌انداختن (کنار گذاشتن) محصولات، خدمات، افکار یا تجارب از سوی افراد برای برطرف‌کردن نیازها و امیال است. مولف در ادامه به تشریح مباحثی مانند مصرف‌کنندگان بازیگران صحنه و بازار هستند و رفتار مصرف کننده یک فرایند است، پرداخته است.

«مصرف‌کنندگان به‌عنوان فرد» با هفت فصل عنوان دومین بخش کتاب است. از مهم‌ترین فصل‌های این بخش می‌توان به ادراک، یادگیری و حافظه و نگرش‌ها اشاره کرد. 

موضوعاتی مانند سیستم‌های حسی، چالش رفتار مصرف‌کننده، نظریه‌های یادگیری، قدرت انگیزش، دیدگاه‌هایی درباره مورد خویشتن، سبک زندگی و جمعیت‌شناسی روانی و کنترل از راه دور در دست کیست، نیز در این بخش بررسی شده است.

بخش 1: مصرف‌کننده در فضای بازار

بخش 2: مصرف‌کننده به عنوان افراد

بخش 3: مصرف‌کننده به عنوان تصمیم‌گیرنده

بخش 4: مصرف‌کننده و خرده فرهنگ

بخش 5: مصرف‌کننده و فرهنگ

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید