تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


دفتر خاطرات حیوانات

کد محصول : 24934
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 160 g

سوره مهر

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

علیرضا غفاری

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

رقعی

9780241751534

96

خرید
+
قیمت محصول 70,000 ریال
قیمت نهایی

علیرضا غفاری در این كتاب نشان می‌دهد كه حیوانات نیز می‌توانند دست به قلم شده و از خاطراتشان بگویند. در این كتاب كه داستانی طنزگونه دارد، خواننده با دنیا و دیدگاه حیوانات آشنا می‌شود و با دید آن‌ها به جهان پیرامون خود می‌نگرد.

علیرضا غفاری، نویسنده اثر، در تشریح این كتاب گفت: این مجموعه كه حاصل فعالیت ده ساله من است، دارای یك فضای انتزاعی است كه از زبان حیوانات نوشته شده است.

غفاری هدف از نگارش این كتاب را یادآوری حقوق پایمال شده انسان امروزی دانسته و افزود: سعی كردم با زمان زیادی كه برای ویراستاری داستان‌ها گذاشتم سمت و سوی كتاب را علاوه بر آسان‌خوانی به زبان طنز نزدیك كنم تا از این طریق مخاطب با خوانش این كتاب ناخواسته لبخند پنهانی بر روی لبش ظاهر شود.

وی در ادامه توجه به تاریخ و فضای وقوع داستان‌ها را از جمله مباحث فانتزی كتاب توصیف كرد و در این باره گفت: «دفتر خاطرات حیوانات» تجربه‌ای نو و بدیع است كه خواننده را با دنیایی تازه آشنا می‌كند. اگر پیش از این انسان ها با نگارش خاطرات خود، تجربیات گذشته شامل كامیابی و ناكامی‌ها را مقابل چشمان دیگران می‌آوردند، حالا با انتشار كتاب، این حیوانات هستند كه دست به قلم شده‌اند.

غفاری در مقدمه كتابش سخن اندیشه برانگیزی آورده است كه در میان انبوه درختان جنگل و درست در میانه آن كتابخانه بسیار بزرگ، مجهز، مدرن و استثنایی وجود دارد كه تمام كتاب‌های منحصر به فرد آن به صورت حیرت‌انگیزی روی برگ درختان نگارش یافته و بخش اعظم آن را تشكیل می‌دهد!


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید