تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


دختر گل لاله

کد محصول : 27553
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 850 g

آموت

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

مارگارت دیکنسون

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

سودابه قیصری

رقعی

9786006605982

584

خرید
+
قیمت محصول 380,000 ریال
قیمت نهایی

رمان دختر گل لاله ، روایتی است از زندگی مدی مارچ، نوزاد یتیمی که پشت درهای یتیم‌خانه رها شده و مجبور است برای زندگی بجنگد. بنابراین وقتی به مزرعه فیوفارم می‌رود و از طرف فرانک براکنبری و خانواده‌اش مورد استقبال قرار می‌گیرد، این برخورد را شروعی دوباره برای خود فرض می‌کند. از  طرفی کار کردن در مزرعه سخت است، اما وقتی برای اولین بار در زندگی باور می‌کند مایکل، پسر مزرعه‌دار واقعا عاشقش است، حتی کینه‌ خانم تروبریج ، خدمتکار خان ، نمی‌تواند در خوشبختی او خدشه ای وارد کند. در ادامه ، زمستان سختی مزرعه را نابود و زندگی برانکبری‌ها را تهدید می‌کند. به نظر می‌آید همه‌چیز از دست رفته است تا این‌که مدی، ایده‌ای را مطرح می‌کند که می‌تواند همه آن‌ها را از فقر نجات دهد ….

قسمت هایی از متن رمان دختر گل لاله :

پشت طویله، مزرعه ای از لاله بود. آن ها در کرت های شش ردیفه کاشته شده بودند و هر کرت رنگ متفاوتی داشت؛ از صورتی روشن تا قرمز و زرد و بنفش تیره که در نسیم صبحگاهی موج برداشته و می رقصیدند.

دختر جوان مجذوب و شیفته زمزمه کرد :

این زیباترین منظره ای نیست که تا به حال دیدین؟ مثل رنگین کمونه، به جز اینکه، این یکی صاف و مستقیمه.

در جای دیگر :

فكر كرد عاشق شدن آدم را ضعیف می كند. شايد عضو یک خانواده بودن دليل آن باشد. تو مراقب رفتارتی چون نميخواهی كسانی را كه دوست دارى، ناراحت كنى. نميخواهى باعث عصبانيت آنان شوى زیرا با عصبانیت آنان، آسیب میبینی.

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید