تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


اصول مدیریت ساخت و آنالیز بهاء ساختمان

کد محصول : 30250
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 400 g

انتشارات آذر

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

میلاد قنبری-حامد رضا صبحی

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

وزیری

9786001203138

306

خرید
+
قیمت محصول 220,000 ریال
قیمت نهایی

در این کتاب آمده: یکی از مهم‌ترین پایه‌های پیشرفت هر کشور، توسعه زیر ساخت‌های فیزیکی کارا و دارای کیفیت مطلوب است. قدرت اقتصاد ملی، بازتابی از توانایی موجودی زیرساختار آن است. سابقه پیشرفت در کشورهای دنیا، حاکی از توسعه تاریخی سیستم‌های اقتصادی و اجتماعی به موازات توسعه زیرساختارها است؛ حتی هم‌اکنون نیز در کشورهای با حجم زیرساخت‌های قابل توجه، تقاضا برای ایجاد زیرساخت و خدمات وابسته به آن، با افزایش سطح توقّع مردم برای استانداردهای بالاتر زندگی و خدمات عمومی افزایش یافته است. نمود چنین تقاضایی را می‌توان در تعدّد طرح‌های زیربنایی و کلان در سراسر دنیا مشاهده کرد.»

این کتاب به دلیل تداخل سیلابس مباحث کارشناسی و به خصوص تحصیلات تکمیلی عمران و معماری هم‌چون «مدیریت پروژه»، «مدیریت منابع انسانی»، «مدیریت کارگاه و ایمنی»، «اصول مدیریت ساخت»، «مدیریت و تشکیلات کارگاهی»، «برآورد و تجزیه بهاء» و «متره و برآورد»، سعی در یکپارچه‌سازی و ترکیب مفاهیم مورد نظر در قالب یک زنجیره مبتکرانه دارد.

این کتاب مشتمل بر 3 بخش و در برگیرنده 14 فصل است که بخش نخست به «مقررات پیمان»، اختصاص یافته است و در بخش دوم و سوم به ترتیب، «مدیریت کارگاه» و «متره و برآورد» ارائه شده است.


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید