تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


سیر تا پیاز علوم و فنون ادبی یازدهم

کد محصول : 33373
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 550 g

گاج

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

سعید قدران-صمد نعمانی-مهناز عربیانی

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

رحلی

9786003596436

216

خرید
+
قیمت محصول 230,000 ریال
قیمت نهایی
  • این مجموعه در 3 بخش مجزا اما مرتبط به هم نگاشته شده است.

 

  • شیوه ی طراحی این کتاب به گونه ای است که هر چند با مطالعه ی هر بخش می توان به مفاهیم اصلی درس مسلط شد. اما به دلیل داشتن سیر زنجیروار دانش آموز را به مطالعه ی دقیق و کامل کتاب علاقه مند می کند.

 

  • بخش آموزش درسنامه: این بخش طبق سر فصل های کتاب درسی تقسیم بندی شده است، آموزش کامل، دقیق و آسان مفاهیم، تعاریف و اصطلاحات، اولویت اصلی تالیف در این ساختار آموزشی است.
  • بخش امتحان
  • پرسش های تشریحی: این بخش با هدف ارتقای معدل و تثبیت مفاهیم کتاب درسی طراحی شده است و تمامی مطالب هر درس را دربرمی گیرد. طراحی پرسش ها، درس به درس و تفکیکی است و منطبق بر استانداردهای دقیق و بودجه بندی آموزشی مصوب آموزش و پرورش می باشد.
  • بخش تست پرسش های چهارگزینه ای: تسلط بر مفاهیم درسی و آگاهی از شگردها و فوت و فن تست زنی رمز موفقیت در آزمون های معتبر است . دراین بخش دانش آموز با مشاهده و حل تست های تالیفی، المپیادها، نمونه دولتی و تیزهوشان به مباحث کتاب درسی مسلط و برای آزمون های مختلف آماده می شود. طراحی تست ها به گونه ای است که به تنهایی یک کتاب جامع مختص آموزش و یادگیری تلقی شود؛یعنی دانش آموزان می توانند با مطالعه ی تست ها تقریبا کل مباحث کتاب را مرور کنند. به منظور تثبیت و نهادینه سازی مطالب در ذهن دانش آموز، رعایت درجه ی سختی تست ها از آسان به سخت رعایت شده است.


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید