تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


ریاضیات کنکور تجربی پایه دهم و یازدهم جلد اول

کد محصول : 34260
تخفیف 10 درصد کمک درسی
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 1000 g

قلم چی

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

گروه مولفان

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

رحلی

9786000011949

324

خرید
+
قیمت محصول 300,000 ریال270,000 ریال
قیمت نهایی

ویژگی های  کتاب ریاضیات کنکور تجربی پایه دهم و یازدهم جلد اول  :

 

  1. تناسب و توازن : تعداد سوال ها و حجم مطالب هر فصل ، متناسب و متوازن است و هیچ فصلی به صورت تصادفی یا بر اساس علاقه ی مولفان کتاب ، دارای اهمیت بیشتر یا کم تری نسبت به فصول دیگر نیست.
  2. سوال های شناسنامه دار : در یادگیری و تسلط بر ریاضی ، نوع و کیفیت سوال ها از اهمیت زیادی برخوردارند . بهترین منابع تست ، منابع شناسنامه دار هستند . وقتی شما از منابع شناسنامه دار و هدفمند استفاده می کنید در کم ترین زمان بیشترین بهره را خواهید دید.

 

توضیحاتی در باره کتاب  :

 

  • در فهرست، تعداد موضوع ها ، زیر موضوع ها و سوال های هر فصل مشخص شده ، همچنین در هر موضوع ، تعداد بسته ها برای تشخیص اهمیت آن موضوع ، در قالب پیمانه هایی مشخص شده است .
  • نماد ارزیابی پیشرفت نیز رو به روی هر موضوع قرار داده شده است . توصیه می کنیم مستطیل ها را پس از حل سوال های آن موضوع ، متناسب با پیشرفت تان رنگ کنید .  با هر بار نگاه به این صفحه میزان تسلط خود در موضوعات یک فصل را در مقایسه با دیگر فصل ها به سرعت تشخیص خواهید داد و می توانید نقاط قوت و نقاط ضعف را بر طرف کنید .
  • در هر زیر موضوع ، قبل از تست ها ، درس نامه ای قرار داده ایم . درس نامه ها کاربردی اند و در آن سعی شده است با ارائه ی مثال های هدفمند ، هسته ی مرکزی سوال های آن زیر موضوع آموزش داده شود . مطالب مهم ، فرمول ها و تعریف ها در کادر رنگی قرار گرفته اند تا برای مرور کلی در یک نگاه قابل استفاده باشند ، همچنین با استفاده از رنگ دوم واژه های کلیدی برجسته شده اند .
  • پاسخ تشریحی ( راه حل اصلی ) اینکتاب منطبق بردانسته های شما از کتاب درسی است.

 

این کتاب نتیجه ی یک کار گروهی است ، لازم است از تمامی همکارانی که در به ثمر رسیدن آن سهیم بودند ، تشکر کنم.

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید