تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


عربی علوم انسانی پایه دهم

کد محصول : 34863
تخفیف 10 درصد کمک درسی
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 450 g

مشاوران آموزش

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

سهیلا خاکباز-امینه کارآمد-جلال الدین افضل

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

رحلی

9786002180872

136

خرید
+
قیمت محصول 170,000 ریال153,000 ریال
قیمت نهایی

ویژگی های کتاب عربی علوم انسانی پایه دهم 

 ما در گروه عربی «فرا» تلاش کرده ایم چند اصل مهم را رعایت کنیم. نتیجه اینتلاش ما ویزگی هایی است که در این کتاب وجود دارد؛

  • اول

در این کتاب چیزی خارج از بخش های کتاب درسی شما وجود ندارد. هرچه در کتاب شما هست اینجا هم هست؛ با این تفاوت که هر جا بر حسب تجربه، احساس کرده ایم نکته ای وجود داردکه می تواند شما را در فهم بهتر و راحت تر مطالب یاری کند، فقط همان نکته را بیشتر توضیح داده ایم.

  • دوم

ما به تجربه می دانیم که دانش آموزان وقتی بدانند در امتحان با چه سوالاتی رو به رو می شوند، بهتر می توانند به آن ها پاسخ دهند. به همین دلیل ساختار این کتاب و همه سوالاتی که در آن آمده است به گونه ای طراحی شده که شما بتوانید دقیقا تشخیص دهید با خواندن هر بخش قرار است چه چیزی را یاد بگیرید و به چه نوع سوالاتی پاسخ دهید. این طراحی بر اساس کتاب درسی شماست در کتاب درسی شما چهار هدف طراحی شده است؛ یعنی شما باید بر چهار مهارت مشلط باشید و در همه ی امتحان ها، چه امتخان های تشریحی و چه امتحان های چهار گزینه ای، تسلط شما بر این چهار مهارت مهارت سنجیده می شود. این چهار مهارت عبارت اند از: واژه شناسی، شناخت قواعد، توانایی ترجمه عربی به فارسی با استفاده از واژه ها و قواعد، و درک مطلب. به همین دلیل در همه ی درس ها، همه ی این چهار مهارت را در نظر گرفته ایم و تعداد زیادی سوال از هر مهارت و از هر نوع سوال ممکن آورده ایم.

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید