تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


غرقگی فرآیند درگیری انسان با زندگی برای به دست آوردن شادکامی

کد محصول : 36308
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 36308 g

رشد

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

میهالی چیک سنت میهای

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

دکتر زهره قربانی

وزیری

9786003510791

400

خرید
+
قیمت محصول 300,000 ریال
قیمت نهایی

کتاب غرقگی فرآیند درگیری انسان با زندگی برای به دست آوردن شادکامی

در این کتاب خلاصه چند دهه پژوهش درباره جنبه های مثبت تجربه بشر - خشنودی، خلاقیت، یا فرآیند درگیری کامل با زندگی که من آن را غرقگی نامیده ام برای عموم خوانندگان( نه تنها متخصصان) آورده شده است. انجام دادن چنین کاری تا حدی خطرناک است، زیرا فاصله گرفته از قیود نوشتن مطلب به شکل علمی، ممکن است موجب کم شدن دقت یا علاقه مفرط نویسنده به موضوع شود.

با این حال، کتابی که پیش رو دارید، کتاب عامه پسندی، که درباره شادکامی راهکارهای ساده و عملی ارائه می دهد، نیست. انجام دادن چنین کاری ناممکن است، زیرا زندگی شاد چیزی است که منحصرا به دست هر فرد خلق می شود و نمی توان آن را از روی دستورالعمل دیگران کپی کرد.

بنابراین، کتاب غرقگی به جای پرداختن به دستورالعمل شادکامی، به بیان اصول کلی ای می پردازد که با به کار بردن آن ها می توان زندگی های کسالت بار و بی معنی را به زندگی هایی پر از شادمانی تبدیل کرد، به علاوه مثال هایی از افرادی که از این اصول استفاده کرده اند، نیز در کتاب آورده شده است قول نمی دهم که در صفحات این کتاب میانبرهای آسانی بیان شده باشد. اما برای افراد علاقه مند به موضوع اطلاعات کافی، که بر مبنای آن بتوانند از این نظریه به شکلی کاربردی استفاده کنند، وجود دارد

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید