تلفن پشتیبانی :
(۰۲۱)۶۶۴۱۴۰۴۰
0


روی پاهای خودم

کد محصول : 11440
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 300 g

کوله پشتی

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

ایمی پردی

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

فرزانه فیروز کوهی

رقعی

9786004610544

247

خرید
+
قیمت محصول 320,000 ریال
قیمت نهایی

 ایمی پرده­ی برنده­ی مدال برنز در مسابقات پاراالمپیک 2014 رشته­ ی اسنوبرد است.

دختری که در نوزده ­سالگی کم­تر از دو درصد شانس زنده­ ماندن داشت، پس از تجربه­ ی نزدیکی به مرگ، وفایق آمدن بر موانع به ظاهز لاینحل، تبدیل به ورزشگاری حرفه ­ای و تمام عیار شد.

کتاب روی پاهای خودم به ما یاد آوری می­کند که زندگی را تمام و کمال زندگی کنیم؛ چرا که توانایی­های ما بسیار فراتر از چیزی است که تصور می­کنیم. ایمی در بخشی از کتاب می­نویسد: «من این کتاب را ننوشته ­ام که همه بگویند وای این دختر را ببین که بر ناتوانی­ هایش پیروز شده است. من داستانم را با شما به اشتراک می­گذارم تا ببینید در زندگی شما چه چیز­هایی امکان پذیر است. تا قلم خود را بردارید و داستان زندگی خود را آن­طور که دوست داریدخلق کنید. کلمات این فیلسوف بزرگ چینی همواره آویزه­ی گوش من است. سفر به دور دست­ها فقط با یک قدم کوچک آغاز می­شود.»

در این قسمت  نظر یکی از کاربران را می خوانیم :

ایمی دختر خلاق و ماجراجویی هست که فکر میکنه قرار به جایگاه بزرگی دست پیدا کنه.
ایمی در این کتاب از زندگی خودش از کودکیش از چالش هایی که پیش روش قرار داشته از انتخاب شغل و درس خوندن تعریف میکنه تا میرسه به ماجرای اینکه چطور بیمار شد و مجبور به قطع پاهاش... و مسیر اصلی و موفقیتهایی که بعد از قطع پاهاش به دست میاره و داستان عزم و اراده و تلاشش...
کتاب بسیار خوبی بود و من واقعا خوشحالم زندگی نامه چنین فردی رو خوندم.
نکته ی جالبی که وجود داشت این بود که این خانم با تلاش های خودش به جایگاه فعلی می رسه اما خب من احساس میکنم شرایط خیلی براشون مهیا بوده و فرصتهای پیش رو براشون زیاد بوده البته مهم اینه که این مسیر رو انتخاب کردن در حالی که میتونستن بشینن و کاسه چه کنم چه کنم به دست بگیرن و هیچ پیشرفتی هم نکنن.

 

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید