تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


خروج از بحران

کد محصول : 3594
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 400 g

ادواردز دمینگ

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

نوروز درداری

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

موسسه خدمات فرهنگی رسا

رقعی

9789643172527

343

خرید
+
قیمت محصول 158,000 ریال
قیمت نهایی

درباره کتاب :
 هدف این کتاب دگرگون ساختن سبک مدیریت آمریکائی است. دگرگونی سبک مدیریت آمریکائی، کاری در حد بازسازی یا تجدید نظر در آن نیست. انجام اینکار مستلزم یک ساختار اساسی است که باید از پایه رو به بالا، بنا شود.
شاید متحول شدن عبارت مناسبی باشد، اما تحول در موارد پیش بینی نشده وبخودی خود اتفاق می افتد، در حالیکه دگرگونی باید با تلاش، جهت دار و رهبری شده صورت پذیرد. هدف این کتاب فراهم کردن جهت و مسیر است. واضح است که دگرگونی در روابط دولت با صنعت نیز امری ضروری است.
ناتوانی مدیریت برای برنامه ریزی آینده، و عدم پیش بینی مسائل، باعث هدر رفتن نیروی انسانی، کالا، وقت و ماشین شده است. همه اینها موجب افزایش قیمت تمام شده تولید کننده می شود که مصرف کننده باید آنرا بپردازد. مصرف کننده، هرگز این علاقه را ندارد که پرداخت بهای این ضایعات سهیم باشد. حاصل اجتناب ناپذیر اینکار از دست دادن بازار است.

از دست دادن بازار نیز بیکاری و عدم اشتغال را در پی خواهد داشت. کاررآیی مدیریت باید بر اساس توانائی آنها در تداوم فعالیت تجاری، حمایت از سرمایه گذاری و حصول اطمینان از سودآوری و اشتغال در آینده، ارزیابی شود. این امر از طریق بهبود کالا و خدمات در دراز مدت بدست می آید نه از راه سودآوری فصلی و کوتاه مدت.

 

 متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید