تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


رژیم غذایی برای بدنسازان

کد محصول : 4481
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 160 g

به نشر

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

مسعود نقی زاده بائی

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

رقعی

9789640209295

94

خرید
+
قیمت محصول 35,000 ریال
قیمت نهایی

این کتاب خواننده را با مطالبی از جمله نیازهای غذایی ورزشکاران بدنساز، رژیم غذایی برای شرکت در مسابقه و قبل از تمرین، بهترین روش برای افزایش وزن و افزایش حجم عضلات، روش صحیح وزنه زدن و ... آشنا می‌سازد.
یکی از علومی که با علم تغذیه ارتباطی بسیار نزدیک دارد و از این نظر مورد بررسی قرار گرفته، حرکات بدنی و ورزش است.

در نتیجه مطالعات گوناگونی مشخص شده که نحوه تغذیه ورزشکاران، نقشی به سزا در انجام ورزش‌های مختلف از سوی آن‌ها دارد.
تغذیه صحیح و علمی می‌تواند ورزشکاران را به اوج موفقیت سوق دهد. نداشتن دانش کافی در خصوص تغذیه صحیح و استفاده از داروهای گوناگون توسط ورزشکاران به خصوص در رشته بدنسازی، خطر صدمات جسمی را روز به روز در آن‌ها افزایش می‌دهد؛ در صورتی که بدون مصرف دارو می‌توان از راه تغذیه صحیح نتایج بسیار خوبی به دست آورد.
این کتاب به تالیف دکتر مسعود نقی‌زاده بائی، پزشک تغذیه تیم ملی و المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی در شمارگان 3 هزار نسخه برای هفتمین‌بار در فروشگاه‌های به نشر توزیع شد.
در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «متاسفانه در بیشتر رشته‌های وررشی، به خصوص رشته بدنسازی، هدف از ورزش کردن فراموش شده‌است. در حقیقت هدف از ورزش در درجه اول سلامتی جسم و روح و در کنار آن، برخورداری از ظاهر و بدن زیباست؛ در حالیکه برای بیشتر بدنسازان هدف اصلی داشتن بدن زیباست و به هر قیمتی که شده می‌خواهند به این هدف دست پیدا کنند. استفاده از داروها یکی از این دلایل است که نشان می‌دهد هدف و انگیزش ورزش را فراموش کرده‌اند.»

بانک کتاب رایا : تجربه ای متفاوت در خرید کتاب

کتاب رژیم غذایی برای بدنسازان به نویسندگی مسعود نقی زاده بائی منتشر شده توسط انتشارات به نشر در سایت رایا موجود می باشد.
شما م
ی توانید کتاب های مورد نظر خود را ازپیک کتاب رایا به صورت تلفنی 66414040 و یا در سایت ثبت سفارش نمائید.


 

4481

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید