تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


کوروش اسدی در گذشت

 

 

 

خرید کتاب کوروش اسدی
کورش اسدی نویسنده برجسته کشورمان در دوم تیر ماه در منزل شخصی خود واقع در تهران درسن 52 سالگی  دارفانی را وداع گفت .
از جمله آثار او میتوان "ساین شاین" درمجموعه " باغ ملی " که این داستان در سال 1383 به عنوان برنده چهارمین دوره برگزاری جایزه گلشیری در بخش بهترین مجموعه داستان سال ۱۳۸۲ از دید داوران معرفی شد و از آثار دیگر وی میتوان به " کوچه ابرهای گمشده " ، " پوکه باز " ، " گنبد کبود " ، " پایان محل رؤیت است " اشاره کرد .
مجموعه کتاب رایا  فوت نویسنده مطرح کشورمان را به خانواده و دوست داران ادبیات فارسی عمیقا تسلیت میگوید .
کورش اسدی در ۱۸ مرداد ۱۳۴۳ در آبادان متولد شد.

شروع داستان نویسی وی از دوره نوجوانی بوده وی پس از سربازی با هوشنگ گلشیری آشنا شد و با او تماس گرفت و دوستی او پس از ارسال نوشته هایش شکل گرفت .
سال ۱۳۶۶  اسدی اولین داستان‌های جدی‌اش را نوشت که بعدها مجموعه داستان شد.
خلیل درمنکی، منتقد ادبی: از پس نسل برجسته‌ای از داستان‌نویس‌های ایرانی چون ابوتراب خسروی، شهریار مندنی‌پور، محمدرضا صفدری، شیوا ارسطویی، رضا قاسمی و محمدرضا کاتب داستان‌نویسی امروز ایران کم‌تر چهره درخشانی چون کوروش اسدی را به خود دیده است
وشه منادی، داستان‌نویس: همیشه گم می‌شد. در طول بیست و اندی سال، چند سالی می‌رفت و پیداش نمی‌کردیم... وقتی یافته می‌آمد، کورش دیگر و بهتری بود... هویت کورش، هویت ادبیات و داستان خوب ماست که گاه به گاه گم می‌رود.
حسن محمودی روزنامه‌نگار و داستان‌نویس: کورش اسدی، تمام جور و جفایی را چشید که بر حق داستان ایرانی رفت. چشم‌مان را با عزت و شکوه بدرقه کنیم.

 

 

 

 

متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید