علاقه مندی (0)
0
با ما تماس بگیرید
۶۶۴۱۴۰۴۰ (۰۲۱)
0

هری پاتر و فرزند نفرین شده

وضعیت محصول : قابل تهیه
قیمت برای شما: 480,000 ریال

مشخصات محصول انتخابی شما

توضیحات محصول

این کتاب «هری پاتر و مولود نفرین شده» نام دارد و پیمان بود پیش درآمد در قالب نمایشنامه به چاپ برسد. رولینگ قبل از چاپ این کتاب اعلام کرده بود که این اثر، از انتهای کتاب «هری پاتر و یادگاران مرگ» آغاز می‌شود. نکته‌ای که در ارتباط با این کتاب هستی دارد، نمایشنامه بودن یا رمان بودن آن است.

این نشان نمایشنامه مشترکی به قلم جان تیفانی و جک ثورن است که بدست جی.کی.رولینگ تنظیم شده است.

خلاصه حکایت این پرتو به این ترتیب است: هری پاتر بودن همش سخت بوده و الان کارمند سختکوش وزارت سحر و جادو، همسر و پدر سه مولود مدرسه‌ای بودن، اوضاع را چندان آسان‌تر نکرده است. مادامی که هری با گذشته‌ای دست به گریبان است که از آن خلاصی ندارد، آلبوس، پسر کوچکترش، سنگینی بار میراثی فامیلی را بر عهده می‌کشد که هیچ گاه خواستارش نبوده است. پیوند ناخجسته ماضی و حال، درستی تلخی را به این پدر و پسر می‌آموزد: برخی مواقع تاریکی و ظلمت، از جاهای پیش‌بینی ناپذیری فرا می‌رسد.«هری پاتر و مولود نفرین شده» هشتمین جلد از مجموعه کتاب‌ های «هری پاتر» و شامل نمایش نامه مشترکی به قلم جان تیفانی و جک ثورن است که توسط جی. کی. رولینگ تنظیم شده است. داستان این کتاب که در قالب نمایش نامه تألیف شده نوزده سال پس از رویدادهای «هری پاتر و یادگاران مرگبار» رخ می‌ دهد. شخصیت اصلی مجموعه، یعنی هری پاتر، الان کارمند پر کار وزارت جادو و والد سه فرزند است. ولی او هنوز با سیاهی‌ های ماضی دست به گریبان است. عشق آدمو کور می کنه. هر دومون سعی کردیم به پسرهامون چیزهایی رو بدیم که خودمون احتیاج داشتیم، نه چیزهایی رو که اونا بیچارگی داشتن. به قدری سرگرم بازنویسی گذشته خودمون بودیم که زمان حال اونا رو باطل کردیم.


در قسمتی از این کتاب می‌خوانیم:

پرده دوم، صحنه هجدهم

هاگوارتز، دفتر بانو مدیر

پروفسور مک گونگال تک و تنها در صحنه است. به نقشه نگاه می‌کند. اخم‌هایش در هم می‌رود. با چوبدستی‌اش ضربه‌ای به آن می‌زند. برای تصمیم نکویی که گرفته است، لبخندی بر لبش می‌نشیند.

پروفسور مک گونگال: شیطنت تموم شد.

صدای لرزشی به گوش می‌رسد.

گویی تمام صحنه به لرزه درآمده است.

اول جینی و سپس هری از بخاری هیزمی خارج می‌آیند.

جینی: پروفسور، نمی‌دونم کی می‌خواد بهتر بشه.

پرفسور مک گونگال: پاتر. مفتوح که برگشتی. انگاشت بالاخره فرش منم داغون کردی.

هری: باید پسرمو پیدا کنم. لازمه.

پروفسور مک گونگال: هری، من این موضوع رو بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که مایل نیستم در این پیشه مشارکتی داشته باشم. هر تهدیدی هم بکنی، من _

هری: مینروا، من برای صلح و صلح اومدم این جا، نه برای جنگ و جدال. هیچ وقت نباید با شما اون جوری گفتگو می‌کردم...

این کتاب با ۳۱۱ صفحه، شمارگان ۶ هزار نسخه و بها ۱۹۰ هزار ریال منتشر شده است.

به نقل از محمد عزیزی مدیر انتشارات ایران فرهنگ ویرایش و همجنین ترجمه ی کتاب بوسیله ی چندین تن از اساتید دانشگاه ها در تهران بازبینی شده است به علت پیش فروش این کتاب قبل از توضیع به چاپ سوم رسیده است.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

مشخصات فنی

  • 400 g
  • تندیس
  • جی.کی.رولینگ
  • ویدا اسلامیه
  • رقعی
  • 9786001822179
  • 312

لیست نظرات

تا کنون نظری ارسال نشده است.

شما هم می توانید درباره این کالا نظر بدهید

امتیاز:

محصولات مرتبط