تلفن پشتیبانی :
(021)66414040
0


طلای درون

کد محصول : 32201
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 150 g

بنیاد فرهنگ زندگی

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

رابرت الکس جانسون

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

سیمین موحد

رقعی

9789649162072

96

خرید
+
قیمت محصول 130,000 ریال
قیمت نهایی

«طلای درون» نقشهی راه نجات از وابستگی به دیگران و رسیدن به استقلال فردی، به قلم رابرت الکس جانسون است.

همواره یکی از دغدغه‌های ما این بوده است که مستقل، با اقتدار، شجاعانه و دلیرانه در عرصه‌های مختلف زندگی ظاهر شویم. ولی از آن جایی که همواره ما کارهایی را بلد نیستیم و مسیرهایی در زندگی برایمان ناآشناست، مجبور می‌شویم به کسی تکیه کنیم. مجبوریم در تصمیم‌گیری‌های مهم زندگی‌مان کسب اجازه کنیم.

به همین خاطر طلای وجودی‌مان که همان استقلال‌مان است را این گونه به دیگران واگذار می‌کنیم. باید یاد بگیریم که چه زمان طلای وجودی‌مان را برای نگهداری به دیگران بدهیم؟ چه زمانی باید برویم و طلای‌مان را پس بگیریم؟ اگر زمان پس گرفتن، طرف مقابل نخواست طلای ما را به ما پس دهد چه باید بکنیم؟

از طرفی باید بدانیم ما هم برخی مواقع باید طلای همسر، همکار، فرزند و یا دوستمان را از آنها بگیریم و زمانی که قدرت کسب استقلال شان را پیدا کردند سریعا طلای آنها را به آن‌ها برگردانیم؟ شما باید بدانید چگونه این نقش را خوب ایفا کنید تا هم خودتان دچار دردسر نشوید و هم دیگران را دچار مشکل نکنید.

این کتاب مبتنی بر تئوری روانشناسی تحلیلی پروفسور کارل گوستاو یونگ نوشته شده است، به نحوی کاملا کاربردی، نحوه جابه جایی طلا را برای شما بیان می‌کند.


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید