تلفن پشتیبانی :
(۰۲۱)۶۶۴۱۴۰۴۰
0


تغییر سازمان

کد محصول : 34195
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 510 g

جهاد دانشگاهی

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

وارنر بورک

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

مسلم پیری زمانه - کاوه قدمی - هادی غریب

وزیری

9786004600613

336

خرید
قیمت محصول 200,000 ریال
قیمت نهایی

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، هدف اول این کتاب این است که محدودیت خویش را در این زمینه بپذیریم. دانش کنونی ما برای تغییر مبتنی بر این است که در گام های منظمی فرایند تغییر را عملی کنیم.

 


مرحله ی اول: تفهیم و اطلاع رسانی به اعضای سازمان در مورد اهمیت تغییر و نیاز سازمان به آن و احتمالا مرحله ی دوم اجرای فرآیند تغییر است که شاید منجر به گسترش تغییر در سایر بخش های سازمان بشود. اما تغییر واقعی در دنیای واقعی هیچگاه به طور خطی از این مراحل پیروی نمی کند و این خود یک تناقض بین دانش نظری با دانش عملی است، که این کتاب تا حدی می تواند این تناقض را حل نماید و نکته دیگر اینکه زمانی باید به فکر برنامه ریزی برای تغییراتی عمده باشید که در اوج موفقیت هستید و از وضعیت کنونی سازمان لذت می برید.

 


کتاب حاضردارای شانزده فصل می باشد که در فصل اول منابع مهم برای درک تغییر سازمان ، فصل دوم باز اندیشی در مفهوم تغییر سازمانی ،فصل سوم تاریخچه مختصری از تغییر سازمانی ،فصل چهارم مبانی نظری سازمان ها و تغییر سازمانی ،فصل پنجم ماهیت تغییر سازمان ،فصل ششم سطوح تغییر سازمانی ،فصل هفتم تغییر سازمانی تئوری و تحقیق ،فصل هشتم مدل های مفهومی برای درک تغییر سازمانی ،فصل نهم مدل های یکبارچه برای درک سازمان ها وبرای هدایت ،فصل دهم مدل علّی بورک - لیتوین از عملکرد و تغییر سازمان ،فصل یازدهم تغییر فرهنگ سازمانی ،فصل دوازدهم درک سیستم های باساختار نرم ،فصل سیزدهم رهبری انتقالی ،فصل چهاردهم رهبری تغییر سازمانی ،فصل پانزدهم خلاصه و جمع بندی ودر فصل شانزدهم به دانستن چه چیزنیاز داریم پرداخته شده است.

 

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید