تلفن پشتیبانی :
(۰۲۱)۶۶۴۱۴۰۴۰
0


عشق

کد محصول : 36640
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 500 g

نیماژ

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

الیف شفق( شافاک )

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

عفت دیبائی

رقعی

9786003670679

376

خرید
+
قیمت محصول 350,000 ریال
قیمت نهایی

کتاب «عشق» پرفروش‌ترین رمان تاریخ ترکیه نوشته‌ی الیف شفق، توسط عفت دیبائی به فارسی ترجمه شده است. موضوع این داستان، سیاحت معنوی در کنار تجربه‌ی عشقی زمینی است که در نهایت، وسیله‌ای برای شناخت عشق حقیقی و الهی می‌شود.

مترجم در مقدمه‌ی اثر، گفته: «به نظر من بزرگ‌ترین رهنمود این رمان دعوت انسان‌ها به نداشتن پیش‌داوری و دوری از قضاوت‌های شخصی است، چیزی که در زندگی واقعی این دو شخصیت تاریخی (مولانا جلال‌الدین رومی و شمس تبریزی)، تعیین‌کننده بود.

چهل قانونی که در این کتاب آمده است به بیان اصول انسانی زندگی در مسیر عشق الهی می‌پردازد، قوانینی که در اصل نویسنده‌ی رمان آن‌ها را شکل داده و در قالب تجربیات شمس تبریزی در سراسر رمان و متناسب با وقایع رخ‌داده بیان می‌شود. در بخشی از رمان می‌خوانیم: «گرچه زمانی خیلی دلش می‌خواست که منتقد معتبر و مشهوری شود، ولی زمان زیادی از آن روزها می‌گذشت.

او این واقعیت را که طوفان زندگی او را به مسیرهای متفاوتی کشانده، پذیرفته بود.

عاقبت نه یک منتقد مشهور، بلکه زن منظم خانه‌داری شده بود با مسئولیت مسائل خانوادگی و کارهای تمام‌نشدنی خانه، که مادر سه فرزند هم بود. از این موضوع هم چندان شکایتی نداشت. در اصل، با مادر بودن، همسر بودن، مراقبت از سگ، رسیدگی به امور خانه، آشپزخانه، باغچه، خرید، رخت، اتوکشی و از این قبیل کارها، او به‌قدر کافی در زندگی‌اش مشغولیت داشت؛ چه معنی داشت که در کنار این‌همه کار، برای درآوردن نان از دهان شیر تلاش کند؟»

 

کتاب «عشق» نوشته‌ی الیف شفق با ترجمه‌ی عفت دیبائی از سوی نشر نیماژ منتشر شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

 

برای مشاهده و خرید کتاب ملت عشق کلیک کنید .

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید