تلفن پشتیبانی :
(۰۲۱)۶۶۴۱۴۰۴۰
0


مهارت ها و قوانین کسب و کار

کد محصول : 36867
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 270 g

مرکز نشر دانشگاهی

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

سید سعید میر واحدی - محمد تقی طغرایی - سمیه هاشمی - نگار اله وردی زاده

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

وزیری

9789640115381

165

خرید
+
قیمت محصول 150,000 ریال
قیمت نهایی

 مختصری از کتاب مهارت ها و قوانین کسب و کار  :

 

تقسیم بندی بر مبنای خط تولید

تولید انبوه : تولید انبوه به معنای ساخت کالاهای مشابه به تعداد زیاد است . مثلا کارخانه ای که یک مدل خاص از گوشی های هوشمند را تولید می کند یا کارخانه ی تولید مواد غذایی مانند بیسکوئیت با نام تجاری خاص به تولید انبوه یک کالا به تعداد زیاد می پردازد . 

در این روش ، از ماشین آلات صنعتی و کارکنانی با مهارت ها و تخصصی های مختلف استفاده می شود . عموما هر نفر یا هر گروه از کارکنان بر ساخت یک قسمت از کالا متمرکزند و آن را تولید یا مونتاژ می کنند .

تولید سفارشی انبوه : تولید سفارشی انبوه ، تولید کالا و محصولی بر طبق نظر و خواسته و سلیقه مشتریان است . این نوع تولید هزینه های بالاتری نسبت به تولید انبوه دارد . در این روش ، مشتری قادر است بر اساس گزینه هایی که تولید کننده در اختیار او می گذارد محصول نهایی را تغییر دهد و منطبق با نیازهای خود سازد.برای مثال ، مشتری می تواند رنگ محصول را از بین چهار رنگ ارائه شده شرکت انتخاب و آن را شخصی سازی کند  .

تولید سلیقه محور : این نوع تولید  به معنای ساخت کالا و محصول مطابق نیاز ، خواست و سلیقه هر مشتری است . تولید سلیقه محور از این نظر با تولید سفارشی تفاوت دارد که در روش سفارشی، مشتری از بین گزینه هایی که شرکت در اختیار او قرار داده یکی را انتخاب می کند ولی در روش سلیقه محور ، تولید دقیقا مطابق خواست مشتری صورت می گیرد .

 

برای مشاهده و خرید کتاب  مهارت های مسئله یابی و تصمیم گیری  کلیک کنید .

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید