تلفن پشتیبانی :
(۰۲۱)۶۶۴۱۴۰۴۰
0


اولین جملات در بازاریابی شبکه ای

کد محصول : 37070
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 230 g

مهرگان قلم

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

تام بیگ ال شرایتر

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

امیر حسین رضایی

رقعی

9786008726272

172

خرید
قیمت محصول 120,000 ریال
قیمت نهایی

اولین جمله شما تعیین‌کننده وضعیت روحی و مقدار همکاری مشتری خواهد بود. یک جمله اول بد باعث می‌شود تا مشتری دستانش را تا کند، حالت دفاعی خود را فعال کند،از کیف پولش حفاظت کند و با وضعیت فکری شکاک به حرف‌های شما گوش دهد. یک جمله اول خوب باعث می‌شود مشتری شما به یک شریک تجاری تبدیل شود.

در این حالت مشتری می‌تواند به یاد نیاوردن نام شرکت، سر در گم شدن شما درباره مواد سازنده محصول و ندانستن درست چگونگی کارکرد برنامه پاداش توسط شما را ببخشد...

 

مجله‌ها و روزنامه‌های ارزان‌قیمت تنها یک چیز دارند که باعث می‌شود بتوانند بفروشند: عنوان‌ها. وقتی در پشت کیوسک روزنامه فروشی هستید، وقت ندارید تا مطالب را بخوانید. تنها وقت دارید که نگاهی کلی به عنوان‌ها بیندازید تا تصمیم بگیرید که روزنامه یا مجله را بخرید یا نه. اغلب نشریات نویسندگانی حرفه‌ای را استخدام می‌کنند تا عنوان‌هایی جذاب را بنویسند. چرا نباید از این خلاقیت آن‌ها برای شروع کار خود استفاده کنید؟ می‌توانید عنوان‌های گرانقیمت آن‌ها را بخوانید و آن‌ها را تغییر دهید تا مناسب تجارت بازاریابی شبکه‌ای شما شوند. برای مثال، در یک جلسه MLM، دو نفر از توزیع کنندگان اسلوونیایی متوجه مجله‌ای در جزیره ویرجین شدند.

این مجله دارایی زن نام داشت و صفحه جلد را پر از عناوین کرده بود زیرا این عناوین هستند که می‌فروشند. اکنون بعضی از این عنوان‌ها را بر می‌داریم و آن‌ها را برای تجارت خودمان تغییر می‌دهیم. به خاطر داشته باشید می‌توانیم از این عنوان‌ها برای اولین جمله ارائه‌های شخصی یا گروهی نیز استفاده کنیم. جملات اول بهتر باعث می‌شوند جلسات و ارائه‌های ما برای مشتری‌هایمان هیجان‌انگیزتر شوند. * عنوان مجله: ۷ پوند در سه روز کم کنید! چربی‌ها را دور بیندازید! * عنوان ما: سالی ۱۵۰۰ دلار صرفه‌جویی کنید! تخفیف‌های مالیاتی تجارت‌های کوچک برای همه قابل استفاده هستند! * عنوان مجله: عاشق مردی بودن که خیانت‌کار است. ازدواج‌ها می‌توانند در برابر خیانت‌ها دوام بیاورند، در این جا چگونگی آن را می‌بینید. * عنوان ما: بعد از ۲۰ سال با حقوق کارتان ورشکست شدید؟ چگونه باید یک حساب پس‌انداز بزرگ با تجارت پاره وقت خود بسازید؟ * عنوان مجله: نقصی که باعث می‌شود یک مرد تبدیل به یک شریک غیرممکن شود.

* عنوان ما: نقصی که همیشه حرفه شما را تخریب می‌کند. * عنوان مجله: تصمیم بزرگ؟ با سه روانشناس که می‌توانند کمک کنند آشنا شوید. * عنوان ما: درباره آینده مالی خود مطمئن نیستید؟ با سه کارآفرین آشنا شوید که زندگی شما را برای همیشه تغییر می‌دهند. * عنوان مجله: روش‌هایی برای پیدا کردن شریکی برای همه عمر وجود دارند: ۱۰ راز از پیشتازان دنیا.

* عنوان ما: می‌توانید در پنج سال بازنشسته شوید: ۱۰ راز از کارآفرین‌های بازاریابی شبکه‌ای. همان طور که می‌بینید "ساختن یک بازی عنوان" بسیار آسان است. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید، عنوان‌ها و جملات اول بهتری خواهید داشت. هر جایی که می‌روید این تکنیک را امتحان کنید. وقتی یک عنوان عالی روی بیلبورد یا تبلیغی می‌بینید، آن را به یک عنوان قدرتمند برای بازاریابی شبکه‌ای خود تبدیل کنید. این تنها روش برای ساختن عنوان‌ها و جملات اول عالی نیست.

این تنها روشی سریع و آسان است که به خوبی کار می‌کند.

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید