تلفن پشتیبانی :
(۰۲۱)۶۶۴۱۴۰۴۰
0


اولین جملات برای بازاریابی شبکه ای

کد محصول : 37034
وضعیت
قابل تهیه
وزن: 230 g

نشر آموخته

مشاهده تمامی کتاب های این انتشارات

تام بیگ ال شرایتر

مشاهده تمامی کتاب های این مولف

امیر انصاری

رقعی

9786008237259

160

خرید
قیمت محصول 120,000 ریال
قیمت نهایی

زمانی که برای افراد، جلسه‌ی معرفی و ارائه برگزار می‌کنید، اولین جمبه‌ای که از دهان‌تان خارج می‌شود چیست؟» این پرسشی است که بیگ‌ال در تمامی سمینارها از شرکت‌کنندگان می‌پرسد و جالب اینجاست که هیچ‌کس پاسخی برای آن ندارد. بازاریابان شبکه‌ای کمتر به اهمیت جمله‌ی اول خود فکر می‌کنند. در این کتاب بیگ‌ال به شما یاد می‌دهد چگونه مشتریان و نیروهای بالقوه‌ی خود را با همان جمله‌ی اول جذب خود و گفته‌هایتان کنید. آیا برای فعالیت بازاریابی شبکه‌ای، اولین جملات تاثیر گذار مشخص شده است؟

آیا آن‌ها اعتماد به نفس لازم را درباره‌ی جمله‌ی اول خود دارند؟ و آیا می‌توانند افراد را با اولین حمله به خود جذب کنند؟ نه! و این یعنی آن‌ها از صحبت‌کردن با افراد هراس دارند و گاه به دلیل این واهمه، هرگز با آن‌ها وارد گفت‌وگو نمی‌شوند.

این بزرگ‌ترین اشتباه یک بازاریابی شبکه‌ای خواهد بود. اگر جمله‌ی اول خوب باشد، مشتری بالقوه علاقه‌مند و درگیر موضوع می‌شود. اگر جمله‌ی اول بد باشد، بازسازی و بازیابی علاقه و اعتماد مشتریان کار سختی خواهد بود. جمله‌ی اول می‌تواند آن‌ها را برای همیشه به شما وابسته کند؛ یا برعکس، کاری کند که پس از آن، هرگز وقت خود را صرف ملاقات با شما و شنیدن صحبت‌هایتان نکنند شما نمی‌توانید صحبت‌تان را با «جمله‌ی دوم» شروع کنید، پس بهتر است مواظب اولین جمله‌ی خود باشید!

 

 


متن نقد و بررسی شما (اجباری)
کد امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید